Najlepsze lokaty, konta osobiste i inne produkty finansowe Najbezpieczniejsza inwestycja �wiata Odzyskaj pieni�dze z upad�ych polis inwestycyjnych
Firma Auvesta Edelmetalle AG jest ekspertem w niskokosztowym zakupie i sprzedaży metali szlachetnych jak również przechowywaniu nabytych przez Państwa metali w sejfach zapewniających najwyższy poziom bezpieczeństwa. Oprócz korzystnych warunków kondycyjnych przy kupnie i sprzedaży oraz regularnych miesięcznych zakupów budujących Państwa majątek, Auvesta Edelmetalle AG oferuje dodatkowo dostęp online do depozytu metalu szlachetnego i to 24 h na dobę. Złoto uznawane jest za najbezpieczniejszy środek płatniczy i tym samym najbezpieczniejszą lokatę kapitału na całym świecie. Powodem tego jest trwałość wartości metalu szlachetnego. Ponieważ ani rządy ani banki nie są w stanie sztucznie wytworzyć złota, to także metal szlachetny nie może zostać zdewaluowany poprzez inflację. Stanowi to nie tylko zabezpieczenie dla rezerw walutowych, lecz także ubezpieczenie na wypadek kryzysów finansowych.

Nasze usługi

Za pomocą Auvesta Edelmetalle AG WSZYSCY mają możliwość nabycia metali szlachetnych – i to korzystnie oraz łatwo. Nabywamy i przechowujemy dla Państwa metale szlachetne. Przy tym oferujemy Państwu kilka modeli płatności, co umożliwia każdemu zainteresowanemu kupno metali szlachetnych o tak trwałej wartości. Zapytajcie nas o wpłaty ratalne albo inwestycje jednorazowe.

Przegląd w skrócie:

 • Korzystne warunki zakupu i sprzedaży
 • Przechowywanie nabytych przez Państwa metali szlachetnych w sejfach o wysokim poziomie bezpieczeństwa
 • Regularne zakupy miesięczne w celu budowania majątku
 • Dostęp online 24 h na dobę do Państwa depozytu metali szlachetnych zabezpieczonego hasłem
Administracja online dla Partnerów Handlowych

Jako Partner Handlowy Auvesta Edelmetalle AG mają Państwo do dyspozycji – 24 godziny na dobę – serwis online, który służy Wam za wirtualne biuro, bez konieczności gromadzenia papieru.

Przegląd naszego serwisu online:
 • Rejestracja interesantów z ochroną grupową
 • Zakładanie i administrowanie Partnerami Handlowymi
 • Wgląd w zdigitalizowane akta umowy
 • Dostęp do produktów & administracja produktami
 • codzienna aktualizacja danych
 • Wiadomość SMS o Państwa aktualnym stanie konta
 • Rozliczenia co dwa tygodnie (włącznie z archiwizacją)
 • Komunikacja z Państwa Partnerami Handlowymi i Klientami drogą wiadomości SMS, e-mailową albo telefaksem
 • Przesyłanie dokumentów

‚TopRating 1’ jest wyróżnieniem przyznawanym niemieckim przedsiębiorstwom ocenianym w zakresie wiarygodności płatniczej zgodnie ze skalą od 1 do 6. 
 TopRating 1’ jest wyróżnieniem przyznawanym niemieckim przedsiębiorstwom ocenianym w zakresie wiarygodności płatniczej zgodnie ze skalą od 1 do 6. 
To znakomite odznaczenie otrzymało w roku 2012 jedynie 4,4% z 4,7 milionów przedsiębiorstw w Niemczech.W ramach certyfikacji ‚Top-Business-Partner’ przyznawanej przez Hoppenstedt Kreditinformationen GmbH, spółka Auvesta Edelmetale AG należy do niewielu niemieckich firm, które w roku 2012 zostały wyróżnione za solidność i wypłacalność oceną 1. certyfikat
Certyfikat Wiarygodności przyznany przez Creditreform

Certyfikat Wiarygodności przyznany przez Creditreform

CrefoZert przyznany przez Creditreform Jedynie ok. 1,7% wszystkich firm spełnia wymogi certyfikacji.

Certyfikat
Pieczęć jakości 2013‚TopRating 1’ este o distincţie pentru companii germane care au fost apreciate de la 1-6 în domeniul solvabilităţii.

Pieczęć jakości „Najlepsza wiarygodność i wypłacalność”

Spośród około 3 milionów niemieckich przedsiębiorstw jedynie niecały 1% z nich kwalifikuje się do tego wyróżnienia. Euler Hermes Rating Deutschland GmbH poprzez swoją pieczęć jakości „Najlepsza wiarygodność i wypłacalność” potwierdza firmie Auvesta Edelmetalle AG jej nieposzlakowaną wiarygodność kredytową. Auvesta otrzymała niniejsze wyróżnienie przez trzy lata z rzędu.

Certyfikat

Poniżej nagranie z prezentacji firmy Auvesta w Goleniowie  

 

Złoto to jedyna waluta , a wszystko inne to kredyt.

Ilość złota na Ziemii jest ograniczona i jego wartość zawsze będzie rosła, bo jest ono całkowicie ograniczone. Chwilowe spadki są spowodowane nowymi odkryciami złóż. Tylko dobra naturalne i całkowicie ograniczone oraz niekontrolowane przez człowieka mogą dać nam bezpieczeństwo inwestycyjne

Złoto chroni przed inflacją i daje nam możliwości bezpiecznego schowania majątku. Banki nie dają takie bezpieczeństwa i trzymanie środków w banku generuję straty, czyli tracimy własne pieniądze przez inflację trzymając je w banku lub w domu.

Polecam inwestycję w złoto, od którego nie płacimy podatku.

Auvesta to diler , bezpośredni dystrybutor dwóch największych rafinerii na świecie: Heraeusa i Umicore

Dzięki temu mamy najniższą cenę kruszców. Diler zajmuje się sprzedażą metali szlachetnych m.in. polskim handlarzom oraz mennicom.

Dzięki AUVESTA możemy otworzyć bezterminowo depozyt  w złocie lub srebrze, które albo trzymamy w silnie strzeżonych skarbcach w Szwajcarii ( najbezpieczniejsze miejsce na ziemi ) lub zamawiamy do domu.

Każda waluta pieniężna zmierza do zera , a więc jak waluta papierowa straci wartość wszędzie będzie można płacić złotem( teoretycznie :)).

Banki trzymają rezerwy w złocie.

Rządy kupują złoto dla bezpieczeństwa.

Możemy transferować złoto mając konto w firmie Auvesta.

Firma ta ma jeden z najsilniej zabezpieczonych systemów na świecie. Transferując złoto fizyczne możemy mieć je w dowolnej wartości elektronicznej, czyli takiej gdzie te wartość zamienimy na sztabki złota zawsze zostanie nam reszta , za które nie otrzymamy nawet najmniejszej sztabki, ale którą możemy transferować.

Złoto możemy przechowywać w firmie i jego wartość jest określona w tysięcznych częściach gramów złota. Wiele firm chce aby im płacić złotem i jest możliwe dzięki systemie Auvesta. Czyli w Banku mamy walutę papierową , a w Auvesta mamy prawdziwą walutę , czyli złoto.

W każdej chwili możemy prze konwertować te kruszce na gotówkę.

Jak ktoś woli trzymać pieniądze w bankach to proszę patrzeć na inflacje, która powoduje, ze pieniądze tracimy z czasem.

 

Waluta papierowa traci na wartości, gdy drukowane są kolejne banknoty obniżające wartość wszystkich banknotów w obiegu

W Auvesta mamy taki sam system jak w banku w sensie otwieramy konto, wpłacamy, wypłacamy w gotówce lub fizycznych sztabkach złota.

System firmy Auvesta jest bardzo zabezpieczony. Nasz majątek jest bezpiecznie przechowywany w silnie strzeżonych skarbach szwajcarskich.

Firma Auvesta nie ma dostępu do naszego depozytu, także nawet jeśli kiedyś firma by upadła to my mamy dostęp do naszego złota, bo ono znajduje się w Szwajcarii.

Trzymanie majątku w złocie uważam to za genialny sposób na bezpieczne oszczędzanie bo mamy bezpiecznie schowany majątek w najbezpieczniejszym miejscu na ziemi.

Lokaty bankowe czy polisy inwestycyjne to są straty , inflacja przekracza 3% rocznie.

Patrząc na inflację to tracimy pieniądze na lokatach również. Polisy inwestycyjne z funduszem kapitałowym od 16 lat były oszustwem, które nadal trwa. Jeśli miałe(a)ś polise z funduszem kapitałowym w latach 1998-2014 r możesz odzyskać pieniadze. Więcej tu: Odzyskaj pieniądze z polis

Rozsądnym rozwiązaniem jest inwestycja w złoto fizyczne.

Na depozyt w złocie można wpłacać od 100 do 300 zł lecz nie trzeba to robić miesięcznie, w zasadzie nie ma żadnego obowiązku, jak w przypadku polis. Tutaj wpłacamy kiedy chcemy,ile chcemy i wypłacamy także kiedy chcemy konwertując złoto na gotówkę. Złoto będzie zawsze rosło, bo jest to najwartościowszy produkt na świecie. Rządy spłacają dług ( bo nie mają innego wyjścia ) poprzez drukowanie kolejnych banknotów, a więc powodują tym samym inflację. Podczas inflacji cena złota znacznie rośnie. w USA,Australii,Chinach,Kanadzie i wielu innych krajach codziennie są drukowane kolejne papierowe pieniądze. Niedługo nastąpi globalna inflacja, która spowoduje jeszcze większy wzrost wartości złota. Złoto to jedyna i wieczna waluta , wszystko inne to kredyt.

Przez  12 lat ( 2001-2013 ) można było zarobić ok 500% na złocie i nawet ponad 800% na srebrze.

Mamy najbezpieczniejszą inwestycje świata, bo inwestycję w produkty, które jako jedyne w historii nigdy nie straciły na wartości i dodatkowo mamy je przechowywane w najbezpieczniejszym miejscu na ziemi – skarbcach w Zurichu, gdzie jest 85% globalnej wartości złota.

Ubezpieczony majątek mamy również do wartości 100% ( max do 500 tys € )