Informacje przedstawione na tej stronie są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dn. 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Pamiętaj: inwestując ryzykujesz na własną odpowiedzialność.
Najlepsze lokaty, konta osobiste i inne produkty finansowe Najbezpieczniejsza inwestycja �wiata Odzyskaj pieni�dze z upad�ych polis inwestycyjnych

Oszczędzanie na przyszłość

Od lat eksperci przestrzegają, że emerytury Polaków będą głodowe, więc konieczne jest samodzielne oszczędzanie na przyszłość. Na domiar złego prezydent elekt obiecał Polakom obniżenie wieku emerytalnego, a to oznacza, że jeśli dotrzyma obietnicy, nasze świadczenia emerytalne jeszcze spadną. Bez własnych oszczędności się nie obejdzie.

Oświadczenie majatkowe i analiza na stronie:

http://biznes.onet.pl/wiadomosci/finanse/emerytalne-oszczednosci-andrzeja-dudy/4k2w9j

 

 

Buduj swoje bezpieczeństwo majątkowe

 

Od lat eksperci przestrzegają, że emerytury Polaków będą głodowe, więc konieczne jest samodzielne oszczędzanie na przyszłość.

Polisy inwestycyjne z funduszem kapitałowym są produktami , które nie dają często zysków i generują często straty nawet 100%. Obecnie można odzyskać nawet z tych produktów pieniądze, bo okazują się bardzo dużym oszustwem finansowym.

Więcej o możliwości odzyskiwania pieniędzy z polis znajdziemy na stronie htttp://grupatf.com.pl/polisy

Najbezpieczniejszymi formami oszczędzania są dobra całkowicie naturalnie ograniczone, bo nad ich ilością nie ma kontroli człowiek

Najlepsze sposoby inwestycji w grunty inwestycyjne

Najlepsza oferta zakupu metali szlachetnych, najniższe ceny w UE oraz możliwości posiadania depozytów w metalach szalchetnych oraz przesyłania  metali szalchetnych w ramach depozytów, czyli posiadając np 5 gramó złota możemy przesłać je innemu użytkownikowi systemu Auvesta. Auvesta to diler oferujący metale szalchetne. Firma posiada bardzo mocno zabezpieczony system internetowej obsługi depozytów. Depozyty są ubezpieczone na 500 000 € i metale szalchetne są przechowywane w skarbcach szwajcarskich.

Zacznij inwestowac w metale szlachetneNajlepsze formy oszczędzania
Oszczędzanie buduje nam rezerwę finansową, która daje nam spokój. Nie martwimy się o to czy starczy nam pieniędzy na nabliższe miesiące czy lata.

Tu kalkulator, który stworzyłem w celu odkładania pieniędzy w sposób bezpieczny wg specjalnego algorytmu . Zobacz jak możesz oszczędzać  

 wolnosc finansowa

Najbezpieczniejsze inwestycje na świecie

Bieżące informacje o inwestycji w metale szlachetne