Informacje przedstawione na tej stronie są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dn. 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Pamiętaj: inwestując ryzykujesz na własną odpowiedzialność.
Najlepsze lokaty, konta osobiste i inne produkty finansowe Najbezpieczniejsza inwestycja �wiata Odzyskaj pieni�dze z upad�ych polis inwestycyjnych

Handel metalami szlachetnymi jest kwestią zaufania !


Auvesta jest wiodacym uslugodawca w branży regularnego zakupu metali szlachetnych.

Przy tym to wlasnie przechowywanie metali szlachetnych jest jednym z najwazniejszych kryteriów. 

Renomowany magazyn finansowy Focus Money przyjrzał sie blizej ponad 30 dealerom metali szlachetnych. Wyniki zostaly opublikowane w wydaniu Focus Money z dnia 05.01.2016. 

W ocenie ogólnej Auvesta znalazla sie w grupie najlepiej ocenianych dystrybutorów. 

Test przeprowadzono w 5 kategoriach.

Sztaby zlota, zlote monety, zakup złota, przechowywanie i serwis. 

Zgodnie z naszym modelem biznesowym nie prowadzimy sprzedazy monet ani ogólnego skupu starego zlota. W zwiazku z tym w obu tych kategoriach Auvesta nie mogla otrzymac zadnych punktów. Za to w zakresie przechowywania, serwisu oraz sprzedaży sztab Auvesta otrzymala najwyzsze oceny. 

W kategorii „Przechowywanie“ Auvesta otrzymala najwyzsza mozliwa ocene. 

Takze w obszarach „Najlepszy serwis“ oraz „Najlepszy dealer sztab zlota” Auvesta zdobyla najwyzsze noty. 

Poprzez depozyty online Auvesta oferuje swoim Klientom juz od 25 EUR miesiecznie elastyczny calodobowy serwis w obszarze zakupów i sprzedazy metali szlachetnych, jak takze ich przechowywania i dostawy. Najwyzszym priorytetem dla Panstwa jest bezpieczenstwo Panstwa wlasnosci.  

Cieszy nas niezmiernie, ze otrzymaliśmy wyróznienie „NAJLEPSZE przechowywanie“ sposród handlarzy zlotem.

Wyróżnienie magazynu Focus Money jest kolejnym potwierdzeniem faktu, iz Auvesta oferuje absolutne bezpieczeństwo przechowywania oraz serwis na najwyzszym poziomie, a takze daje Państwu możliwość, niezależnie od miejsca i czasu, budować i administrowac Panstwa majatkiem opartym na metalach szlachetnych. 

Pelny raport „Najlepiej ozłocony“ moga Państwo pobrac pod nastepującym linkiem:

http://www.auvesta.com/focus-money/Focus-Money.pdf

kliknij aby zakupić metale szlachetne w Auvesta

Top-Rating ‚TopRating 1’ jest wyróżnieniem przyznawanym niemieckim przedsiębiorstwom ocenianym w zakresie wiarygodności płatniczej zgodnie ze skalą od 1 do 6. To znakomite odznaczenie otrzymało w roku 2012 jedynie 4,4% z 4,7 milionów przedsiębiorstw w Niemczech. W ramach certyfikacji ‚Top-Business-Partner’ przyznawanej przez Hoppenstedt Kreditinformationen GmbH, spółka Auvesta Edelmetale AG należy do niewielu niemieckich firm, które w roku 2012 zostały wyróżnione za solidność i wypłacalność oceną 1.

Certyfikat angielski

Czat na żywo - zadaj pytanie Napisz do nas... Wyślij