Najlepsze lokaty, konta osobiste i inne produkty finansowe Najbezpieczniejsza inwestycja �wiata Odzyskaj pieni�dze z upad�ych polis inwestycyjnych

Gwarancja bezpieczeństwa

Firma Auvesta nie ma dostępu do naszego majątku

Gwarancja autentyczności i

Ochrona przed niewypłacalnością

Metale szlachetne przechowywane są oddzielnie od majątku Auvesta. W ten sposób są Państwo chronieni w przypadku niewypłacalności.

Poniżej więcej informacji:
Co robi Auvesta dla bezpieczenstwa Panstwa metali szlachetnych?

Depozyt i obsługa oraz wgląd do szczegółów magazynu przez internet oraz autentyczność sztabek i czystości złota

Wysoka przejrzystość i bezpieczenstwo to nasze najwazniejsze cele. Dlatego zadbalismy o to, aby mogli Panstwo za pomoca osobistego depozytu online w kazdym momencie sprawdzic w zakladce „Magazyn”, gdzie przechowywany jest Panstwa metal szlachetny. W zakladce „Magazyn“ moga Panstwo odczytac o kazdej porze w sposób wygodny i przejrzysty miejscowosc przechowywania, zasoby a nawet szczegółowe dane dot. struktury wlasnosciowej Panstwa metalu szlachetnego. Ponadto stawiamy na najwyzsze mozliwe standardy w zakresie jakosci Panstwa metali szlachetnych. W Auvesta nabywają Panstwo wylacznie „Sztaby Good Delivery“. W przypadku „Sztab Good Delivery” mamy do czynienia ze sztabami, które podlegaja Good Delivery Rules for Gold and Silver Bars (Zasadom Good Delivery dla sztab zlota i srebra) stowarzyszenia London Bullion Market Association (LBMA, =Londynskiego Rynku Kruszców). Niezwykle surowe zasady stowarzyszenia LBMA gwarantuja jednolite standardy jakosciowe i bezpieczenstwa. W przypadku platyny i palladu obowiazuja analogicznie te same zasady, podlegaja one bowiem regulom stowarzyszenia London Platinum & Palladium Market (LPPM, =Londynskiego Rynku Platyny i Palladu). Nawet miedzynarodowe banki centralne i rezerwy zlota przeróznych krajów polegaja na standardzie „Sztab Good Delivery“. Sztaby te przechowywane sa bez wyjątku w certyfikowanych sejfach i, jeżeli jest to konieczne, transportowane przez sprawdzone firmy transportowe.

 

Auvesta

gwarantuje Państwu autentyczność sztab. Auvesta kupuje jedynie nowe sztaby od uznanych producentów tj. Heraeus. Sztaby są oryginalne zafoliowane przez producenta oraz opatrzone certyfikatem producenta.

 

Gwarancja odkupu

 

Auvesta gwarantuje możliwość odkupu Państwa metali szlachetnych. Codziennie w godzinach urzędowania biura mogą Państwo dokonać sprzedaży online części lub wszystkich posiadanych metali szlachetnych firmie Auvesta. Kwota uzyskana ze sprzedaży jest natychmiast przelewana na Państwa rachunek bankowy.

 

Ubezpieczenie

 

W okresie przechowywania Państwa metale szlachetne są ubezpieczone do wartości ich ponownego nabycia u Ubezpieczyciela na wypadek kradzieży z włamaniem, napadu i pożaru.

Metale szlachetne są chronione przed

niewypłacalnością

Metale szlachetne przechowywane są oddzielnie od majątku Auvesta. W ten sposób są Państwo chronieni w przypadku niewypłacalności.

 

To Państwo są właścicielami nabytych metali szlachetnych  

Zakupiony przez Państwa metal szlachetny zostaje zapisane na dobro Państwa konta przechowywania, który to jest w każdym momencie do wglądu online. Mogą Państwo w każdym momencie zażyczyć sobie dostawę swoich metali szlachetnych.

Niezależna kontrola ds. wykorzystanych środków

Ażeby zagwarantować niezależną kontrolę działalności Auvesta, niezależny Kontroler ds. wykorzystanych środków dokonuje kwartalnego sprawdzenia zasobów magazynowych. Każdy Klient podpisuje umowę bezpośrednio z Kontrolerem ds. wykorzystanych środków. Auvesta umożliwia Kontrolerowi w każdym momencie wgląd we wszystkie płatności i zasoby magazynowe. Po każdorazowym sprawdzeniu stanu Kontroler przygotowuje raport dokumentujący wynik kontroli. W poszczególnych przypadkach depozyt metali szlachetnych ubezpieczony jest do kwoty 500.000 €.

Creditreform potwierdza spółce AUVESTA Edelmetalle AG znakomitą wiarygodność

Jedynie 1,7 % wszystkich niemieckich przedsiębiorstw otrzymuje takie wyróżnienie. Creditreform przyznało AUVESTA Edelmetalle AG Certyfikat Wiarygodności „CrefoZert“, potwierdzając tym samym nieposzlakowaną wiarygodność przedsiębiorstwa. To zaświadczenie dokumentuje wszystkim partnerom biznesowym oraz klientom spółki zarówno stabilność jak i bezpieczeństwo. Jest to niezwykle ważne, szczególnie na tak niepewnym rynku.


Jedynie 1,7 % wszystkich niemieckich przedsiębiorstw otrzymuje takie wyróżnienie. Creditreform przyznało AUVESTA Edelmetalle AG Certyfikat Wiarygodności „CrefoZert“, potwierdzając tym samym nieposzlakowaną wiarygodność przedsiębiorstwa. To zaświadczenie dokumentuje wszystkim partnerom biznesowym oraz klientom spółki zarówno stabilność jak i bezpieczeństwo. Jest to niezwykle ważne, szczególnie na tak niepewnym rynku. Bazę do certyfikacji stanowi profesjonalna analiza bilansu rocznego przeprowadzona przez Creditreform Rating AG, spółkę-córkę Grupy Creditreform, certyfikowaną przez Federalny Urząd Nadzoru Usług Finansowych (BaFin).  Dodatkowo przedstawia się także aktualne dane uzyskane od wywiadowni gospodarczej oraz szacunki dot. sytuacji i przyszłych perspektyw przedsiębiorstwa, które są określane na drodze indywidualnej ankiety. Jesteśmy dumni z faktu, iż sprostaliśmy tym jakże wysokim wymogom koniecznym dla uzyskania certyfikacji.  Jako Państwa solidny partner widzimy w tym jednocześnie zachętę do działania oraz wyzwanie, dzięki którym także w przyszłości spełnimy tak wysokie wymagania. Dziękujemy Państwu za okazane nam zaufanie! O Creditreform Dzięki największej na świecie bazie danych nt. niemieckich przedsiębiorstw, ponad 165.000 członków, sieci liczącej 175 oddziałów w Europie i ponad 4.500 pracowników, Creditreform należy do wiodących międzynarodowych oferentów informacji gospodarczych i usług inkasso.  Dysponując aktualnymi informacjami potwierdzającymi wiarygodność firm i osób prywatnych oraz dzięki profesjonalnemu i efektywnemu zarządzaniu wierzytelnościami i ryzykiem, Creditreform oferuje przedsiębiorstwom bezpieczeństwo przy tworzeniu i rozwoju kontaktów biznesowych.  

Kruszce zdeponowane poprzez firmę Auvesta są ubezpieczone w Auvesta do kwoty 500 tys € Firma również m a niezapowiedziane kontrole stanu faktycznego w skarbcach szwajcarskich ilości sztabek z wartością, która znajduje się w depozytach klientów. Dokumenty i informacje dot. kontroli i przechowywania metali szlachetnych są dostępne dla każdego klienta i partnera handlowego Auvesty.
Więcej o certyfikatach i wyróżnieniach

1000 powodów dlaczego warto mieć złoto. Wszystko o złocie na emaila. Zapisz się poniżej

Zaprenumeruj ten blog przez e-mail

Wprowadź swój adres email aby zaprenumerować ten blog i otrzymywać powiadomienia o nowych wpisach przez email.

Dołącz do 30 pozostałych subskrybentów

Kategorie

Archiwa

Odzyskaj podatek za pracę za granicą Handel nieruchomościami Jak zarabiać przez internet Jak osiągnąć wolność finansową i dochód pasywny Odzyskaj pieniądze z upadłych polis inwestycyjnych Najlepsze lokaty, konta osobiste i inne produkty finansowe Najlepsze lokaty, konta osobiste i inne produkty finansowe Najlepsze zdrowotne suplementy diety i kosmetyki Oferta robienia stron internetowych tanio
Czat na żywo - zadaj pytanie Napisz do nas... Wyślij