Heraeus i Umicore

Najlepsze lokaty, konta osobiste i inne produkty finansowe Najbezpieczniejsza inwestycja �wiata Odzyskaj pieni�dze z upad�ych polis inwestycyjnych

Najwięksi producenci metali szlachetnych

Kupuj tylko sztabki złota marek z LBMA  inaczej za sprzedaż metalu dostaniesz co najwyższej wartość złomu złota, bo takie marki są nierozpoznawalne na rynku.

Co to są sztaby LBMA?

Pod pojęciem sztaby LBMA albo sztaby "good delivery" rozumie się sztabę metalu szlachetnego spełniającą wymogi London Bullion Market Association dotyczące wielkości, wagi i czystości. Sztaba srebra musi na przykład wyróżniać się czystością 999. Z kolei sztaba złota musi posiadać czystość 999,9, aby spełniła wymogi "good delivery".

 

Pochodzenie sztabek

 

Auvesta kupuje metale szlachetne, które wytwarzane są przez następujących producentów:

  • Herraeus
  • Umicore

Które metale szlachetne zostaną zakupione, zależy od dostępności oraz aktualnej ceny.

 

Gwarancja autentyczności sztab

Otrzymują Państwo nowo wyprodukowane sztaby pochodzące od renomowanych i znanych producentów. Przechowujemy dla naszych Klientów sztaby zgodne ze standardami LBMA (Stowarzyszenie Londyńskiego Rynku Kruszców), np. produkcji firmy Heraeus.

 

Cechy bezpieczeństwa sztab:

  • Są to nowo wyprodukowane sztaby.            

  • Sztaby dostarczane są w formie oryginalnie zafoliowanej przez producenta, nie były nigdy używane i nie posiadają żadnych rys.

  • Sztaby posiadają najczęściej wybity przez producenta numer seryjny oraz odpowiedni certyfikat.

  • Oprócz tego są one dopuszczone na całym świecie i mogą zostać wszędzie ponownie wymienione po cenie złota.

  • W przypadku Kinebar opatrzone są dodatkowo hologramem na tylnej stronie sztaby.  Kinebar może zostać także dostarczony za dopłatą. 

Heraeus

Heraeus

 

Hereaus jest przedsiębiorstwem działającym na całym świecie w branży metali szlachetnych i nowych technologii oraz pierwszym adresem dla przemysłowego biznesu związanego z metalami szlachetnymi. Heraeus przetwarza  metale szlachetne tj. złoto i srebro jak też metale z grupy platyny zwłaszcza na produkty przemysłowe wykorzystywane w branży motoryzacyjnej, półprzewodników, elektroniki oraz medycznej.

www.heraeus-edelmetallhandel.de

Wytłoczone sztabki złota rafinerii Heraeus

Czystość:  99,99 %

heraeus sztabki

heraeus sztabki

Grupa Heraeus zatrudnia łącznie około 11 tys. osób. Uruchamia produkcję wszedzie tam, gdzie są klienci. W Azji są nimi banki i jubilerzy. Hong Kong to chińskie okno na świat i jedno z 76 miejsc, gdzie znajdują się zakłady firmy Heraeus.

źródło: auvesta.pl, biznes.pl

Umicore

Umicore

Umicore zabezpiecza światowe dostawy w fizyczne metale szlachetne i jest obecny na wszystkich kontynentach.

www.umicore.de


Wytłoczone sztaby złota rafinerii Umicore
Czystość: 99,99 %

 

Umicore jest światowym technologii materiałów i recykling grupa. Koncentruje się ona na obszarach zastosowań, gdzie jego doświadczenie w inżynierii materiałowej, chemii i metalurgii sprawia prawdziwą różnicę. Jej działalność koncentruje się na czterech obszarach: katalizy surowców energetycznych,Materiały eksploatacyjne i recyklingu.

Każdy obszar działalności jest podzielona na jednostki biznesowe rynku koncentruje oferujących materiały i rozwiązania, które są w czołówce nowych rozwiązań technologicznych i niezbędne do życia codziennego.

Umicore generuje większość swoich przychodów i poświęca większość swoich wysiłków badawczo-rozwojowych z zakresu czystych technologii, takich jak katalizatory kontroli emisji, materiałów do akumulatorów i ogniw fotowoltaicznych, ogniw paliwowych i recyklingu. Nadrzędnym celem UMICORE w kreacji zrównoważonych wartości opiera się na ambicji do rozwoju, produkcji i recyklingu materiałów w sposób, który spełnia swoją misję: materiały do lepszego życia.

Grupa Umicore prowadzi działalność przemysłową na wszystkich kontynentach i służy globalnej bazy klientów. Osiągnęła obroty 9,8 mld (2,4 mld  oprócz metali szlachetnych) w 2013 roku i obecnie zatrudnia około 14.000 osób.

Czat na żywo - zadaj pytanie Napisz do nas... Wyślij