Informacje przedstawione na tej stronie są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dn. 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Pamiętaj: inwestując ryzykujesz na własną odpowiedzialność.
Najlepsze lokaty, konta osobiste i inne produkty finansowe Najbezpieczniejsza inwestycja �wiata Odzyskaj pieni�dze z upad�ych polis inwestycyjnych

Bezpieczeństwo z Auvesta

postaw na bezpieczenstwo

W bilansie dziennym są informacje o zasobach metali szlachetnych naszych Klientów.

Auvesta jest jedynym przedsiębiorstwem z branży handlu metalami szlachetnymi, publikującym każdego dnia roboczego aktualny bilans dnia, dostępny w panelu po zalogowaniu.

Bilans dzienny jest dowodem na to, że Państwa przechowywane zasoby metali szlachetnych są każdego dnia całkowicie dostępne.

Bilans dzienny pokazuje listę zbiorów Użytkowników. Dodatkowo znajdą tam Państwo informacje o przyporządkowanych Państwu sztabach, dostępne są one w panelu po zalogowaniu w zakładce „Magazyn > Przyporządkowanie sztab”.

Zasoby aktualizowane są codziennie i są dostępne do wglądu dla wszystkich Klientów w panelu po zalogowaniu.

Poza tym bilans dzienny zawiera listę sztab naszych niezależnych specjalistów w zakresie sejfów o wysokim poziomie bezpieczeństwa, u których przechowywane są Państwa metale szlachetne.

Zasoby kontrolowane są regularnie przez niezależnych powierników Rudolf Müller Treuhand GmbH z Monachium.

 

W Auvesta możesz zamówić metale szlachetne takie jak: złoto , srebro, platynę i pallad  do domu lub przechowywać w silnie strzeżonych skarbcach szwajcarskich, w których znajduje się ok. 80% globalnej wartości złota !!!

Zakup metali szlachetnych

Czat na żywo - zadaj pytanie Napisz do nas... Wyślij