Informacje przedstawione na tej stronie są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dn. 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Pamiętaj: inwestując ryzykujesz na własną odpowiedzialność.
Najlepsze lokaty, konta osobiste i inne produkty finansowe Najbezpieczniejsza inwestycja �wiata Odzyskaj pieni�dze z upad�ych polis inwestycyjnych
Panika wśród klientów banków w Kazachstanie po dewaluacji

Panika wśród klientów banków w Kazachstanie po dewaluacji (Fot. STRINGER)

Kryzys na rynkach wschodzących po ograniczeniu dodruku dolarów przez amerykański bank centralny zatacza coraz szersze kręgi. Po mocnym osłabieniu tureckiej liry czy argentyńskiego peso oraz rosyjskiego rubla w ubiegłym tygodniu swoją walutę, tenge, zdewaluował Kazachstan. Efekt? Klienci banków ruszyli do banków po swoje oszczędności.
 
To samo czeka inne kraje, bo system walut papierowych jest zawsze skazywany na porażkę a wartość każdej waluty prędzej czy później straci całkowicie wartość dlatego zapraszam do jak najszybszego zakupu zlota.
Ilość złota jest ograniczona więc gdy pół świata rzuci się na zloto,  a  zloto wzrośnie kilkukrotnie.  Ilość zlota jest ograniczona.