Informacje przedstawione na tej stronie są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dn. 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Pamiętaj: inwestując ryzykujesz na własną odpowiedzialność.
Najlepsze lokaty, konta osobiste i inne produkty finansowe Najbezpieczniejsza inwestycja �wiata Odzyskaj pieni�dze z upad�ych polis inwestycyjnych

Płacimy podatek Vat w momencie zamówienia metali szlachetnych do domu od razu lub gdy posiadamy metale szlachetne w Szwajcarii i zamawiamy je na swój adres.
W strefie wolnocłowej w Szwajcarii możemy posiadać srebro, platynę i pallad bez płacenia podatku VAT. Po opuszczeniu strefy wolnocłowej w Szwajcarii płacimy podatek VAT

Od złota podatku nie płacimy jeśli posiadamy je min. pół roku i nie ważne czy w strefie wolnocłowej czy w mieszkaniu w szafie :)
bezpieczna przyszłość. Chroń swoją rodzinę przed kryzysem

Dlatego też dobrą opcją jest założenie depozytu w Auvesta lub zakup jednorazowy i przechowywanie w skarbcach szwajcarskich, pod ziemią, gdzie jest ponad 80% globalnej wartości złota. Trzymając tam złoto jesteśmy ubezpieczeniu do kwoty 500 tys €.


Postaw na bezpieczeństwo

afganistan-pomoc

 Przechowywanie w Szwajcarii

  • Bezpieczne przechowywanie
  • Wpłata online z możliwością przelewu natychmiastowego
  • Transfer w czasie rzeczywistym
  • Sprzedaż online
  • Dostawa możliwa w każdym momencie

Za przechowywanie w  Szwajcarii odpowiada firma Brinks

Zamówienie metali szlachetnych lub założenie depozytu

Zakup metali szlachetnych – formularz

Brinks: Pracowników na całym świecie

Brinks: Współpracujące ze sobą biura

Brinks: wspólpracujące biura w ponad wielu krajach

Ubezpiecznie depozytu do kwot ( € )

Czat na żywo - zadaj pytanie Napisz do nas... Wyślij