Najlepsze lokaty, konta osobiste i inne produkty finansowe Najbezpieczniejsza inwestycja �wiata Odzyskaj pieni�dze z upad�ych polis inwestycyjnych

Oszczędzanie oparte na złocie

Plan oszczędzania oparty na złocie powinno znaleźć się  u każdego

Dzięki planowi oszczędzania opartemu na złocie mogą Państwo nabyć w firmie Auvesta już od 25 EUR miesięcznie fizyczne złoto( nie ma obowiązku regularnych wpłat, czyli wpłacamy kiedy chcemy i ile chcemy, tak samo wypłacamy kiedy chcemy konwertując zloto na gotówkę). Oszczędzanie w złocie jest wartościową alternatywą dla innych produktów pieniężnych i inwestycyjnych  oraz doskonale  wpasowuje się w Państwa plan finansowy stanowiąc jego bezpieczne uzupełnienie.

Zabezpieczenie dla budowanego przez Państwa majątku

Oszczędzają Państwo swoje pieniądze bezpośrednio w czyste złoto.

Za miesięczne wkłady oszczędnościowe mogą Państwo nabyć złoto.

Po wpłynięciu płatności w Auvesta od razu następuje zakup złota dla Państwa.

Przeznaczona przez Państwa kwota pieniędzy jest natychmiastowo inwestowana w fizyczne złoto.

Państwa złote zabezpieczenie na starość

 • Dzięki regularnemu zakupowi metali szlachetnych, oszczędzają Państwo na swoją własną emeryturę
 • Państwa metale szlachetne są dostępne także w starszym wieku.
 • Umowy oszczędnościowe w walutach tracą siłę nabywczą.
 • W starszym wieku zasoby metali szlachetnych stanowią Państwa emeryturę
 • Metale szlachetne są tylko Państwa własnością

Dzięki planowi oszczędzania opartemu na złocie są Państwo niezależni od ceny złota

Poprzez regularne comiesięczne wpłaty są Państwo niezależni od aktualnych cen złota i gwarantują sobie korzystniejszą średnią cenę złota.  Jeżeli cena złota spadnie, otrzymają Państwo więcej złota za posiadane pieniądze. Jeżeli cena złota wzrośnie, otrzymają Państwo mniej złota za posiadane pieniądze

Oszczędzanie w metalach szlachetnych

Oszczędzanie na przyszłość ! Nad kwestią starzenia się zastanawiamy się częściej niż kiedykolwiek wcześniej. Chcemy zabezpieczenia na starość, zabezpieczenia przyszłości naszych dzieci i wnuków albo środków na wymarzoną podróż, która już od dawna znajduje się wysoko na naszej liście życzeń. To zabezpieczenie zostało zachwiane z uwagi na obecną sytuację ekonomiczną. Oszczędzanie w złocie i srebrze jest dobrą możliwością zbudowania własnego majątku na przyszłość.

Łatwo

Auvesta umożliwia każdemu Klientowi oszczędzanie w fizyczne metale szlachetne już od 25 EUR miesięcznie. Bez stałego okresu trwania umowy, bez zobowiązania do dalszych wpłat. W każdym momencie mogą Państwo bezpłatnie podwyższyć, obniżyć lub zakończyć swój plan oszczędnościowy. Auvesta daje Państwu gwarancję odkupu, dzięki czemu mogą Państwo zawsze sprzedać swoje metale szlachetne.

Pewnie

Wraz z otwarciem depozytu metali szlachetnych Auvesta kupuje dla Państwa co miesiąc złoto i srebro zwolnione z podatku VAT. Zakupiony metal szlachetny zg. z planem oszczędnościowym zostanie pewnie i po dokonaniu jego ubezpieczenia przechowany w zewnętrznych magazynach o wysokim poziomie bezpieczeństwa. Na Państwa życzenie prześlemy w każdym dowolnym momencie nabyte metale szlachetne.

Korzystnie

Dzięki zakupowi metali szlachetnych w dużych sztabach korzystają Państwo wraz z innymi oszczędzającymi z niższej ceny zakupu. Dodatkowo poprzez zakup regularny osiągają Państwo korzystniejszą średnią cenę zakupu oraz są niezależni od aktualnych cen metali szlachetnych.

Przegląd zalet i korzyści
 • Zakup fizycznych sztab złota / srebra (nie fundusz)
 • Korzyść cenowa przy zakupach regularnych
 • Bez zobowiązania się do kupna
 • Państwo decydują kiedy, jak długo i ile metali szlachetnych kupujecie
 • Mogą Państwo nabywać metale szlachetnie z dokładnością co do centa
 • Przechowywanie w sejfach o wysokim poziomie bezpieczeństwa
 • Metale szlachetne są ubezpieczone na 100% wartości
 • Kwartalne sprawdzenie stanu magazynów poprzez niezależnego kontrolera
 • Raport z kontroli magazynów jest publikowany w serwisie klienta dostępnym po zalogowaniu
 • Natychmiastowy dostęp do        Państwa metali szlachetnych
 • Dostawa od 1g w przypadku sztab złota i od 50g w przypadku sztab srebra
 • Gwarancja odkupu Państwa metali szlachetnych dzięki sprzedaży online
 • Srebro przechowywane w magazynach wolnocłowych jest zwolnione z podatku VAT
 • Państwa metale szlachetne są rzeczywiście w 100% dostępne
 • Administrowanie depozytem metali szlachetnych online

Metale szlachetne powinny znajdować się w każdym portfolio

Metale szlachetne są zabezpieczeniem Państwa majątku.  Zainwestujcie Państwo już teraz w metale szlachetne  z myślą o Państwa przyszłości finansowej.

 • Metale szlachetne wykorzystywane są w medycynie, technice kosmicznej, elektrotechnice oraz przemyśle ekologicznym i rozrywkowym.
 • Popyt wzrasta a rezerwy metali szlachetnych wyczerpują się.
 • Inwestując w metale szlachetne inwestują Państwo w realne towary a nie w obietnice.

Gwarancja

Gwarancja autentyczności

Auvesta gwarantuje Państwu autentyczność sztab. Auvesta kupuje jedynie nowe sztaby od uznanych producentów tj. Heraeus. Sztaby są oryginalne zafoliowane przez producenta oraz opatrzone certyfikatem producenta.

Gwarancja odkupu

Auvesta gwarantuje możliwość odkupu Państwa metali szlachetnych. Codziennie w godzinach urzędowania biura mogą Państwo dokonać sprzedaży online części lub wszystkich posiadanych metali szlachetnych firmie Auvesta. Kwota uzyskana ze sprzedaży jest natychmiast przelewana na Państwa rachunek bankowy.

Ubezpieczenie

W okresie przechowywania Państwa metale szlachetne są ubezpieczone do wartości ich ponownego nabycia u Ubezpieczyciela na wypadek kradzieży z włamaniem, napadu i pożaru.

Bezpieczeństwo

Metale szlachetne przechowywane są oddzielnie od majątku Auvesta. W ten sposób są Państwo chronieni w przypadku niewypłacalności.

To Państwo są właścicielami nabytych metali szlachetnych

Zakupiony przez Państwa metal szlachetny zostaje zapisane na dobro Państwa konta przechowywania, który to jest w każdym momencie do wglądu online. Mogą Państwo w każdym momencie zażyczyć sobie dostawę swoich metali szlachetnych.

Niezależna kontrola ds. wykorzystanych środków

Żeby zagwarantować niezależną kontrolę działalności Auvesta, niezależny Kontroler ds. wykorzystanych środków dokonuje kwartalnego sprawdzenia zasobów magazynowych.  Każdy Klient podpisuje umowę bezpośrednio z Kontrolerem ds. wykorzystanych środków.

Auvesta umożliwia Kontrolerowi w każdym momencie wgląd we wszystkie płatności i zasoby magazynowe.  Po każdorazowym sprawdzeniu stanu Kontroler przygotowuje raport dokumentujący wynik kontroli.  W poszczególnych przypadkach depozyt metali szlachetnych ubezpieczony jest do kwoty 500.000 €.

zakup metali szlachetnych

Kalkulator budowania rezerwy finansowej i oszczędzania

Dlaczego warto oszczędzać

Napisz i zacznij budować swoją przyszłość

5 + 13 =

Jedyna alternatywa płynnego oszczędzania

Jedyna alternatywa płynnego oszczędzania w prawdziwe - fizyczne produkty... Kryzysy finansowe muszą być i zabierają ludziom oszczędności z powodu inflacji, czyli spadku wartości walut lokalnych http://golden-line.com.pl/rezerwa-gotowkowa/ Osoby zainteresowane zakupem...

Kiedy płacimy podatek Vat od zakupu metali szlachetnych ?

Płacimy podatek Vat w momencie zamówienia metali szlachetnych do domu od razu lub gdy posiadamy metale szlachetne w Szwajcarii i zamawiamy je na swój adres. W strefie wolnocłowej w Szwajcarii możemy posiadać srebro, platynę i pallad bez płacenia podatku VAT. Po...

Restart finansowy tuż tuż – czyszczenie świata z negatywnych ludzi

Wkrótce nieunikniony restart finansowy. Przepowiadany wielokrotnie. Pieniądze zawsze tracąwartość wieć w pewnym momencie zawsze ich wartość jest już tak niska, że następuje fakt, gdy ich wartość rowna się  tyle co papier i atrament na nich...

Jedyna firma na świecie z bilansem dziennym

Bezpieczeństwo z Auvesta W bilansie dziennym są informacje o zasobach metali szlachetnych naszych Klientów. Auvesta jest jedynym przedsiębiorstwem z branży handlu metalami szlachetnymi, publikującym każdego dnia roboczego aktualny bilans...

Czat na żywo - zadaj pytanie Napisz do nas... Wyślij