Najlepsze lokaty, konta osobiste i inne produkty finansowe Najbezpieczniejsza inwestycja �wiata Odzyskaj pieni�dze z upad�ych polis inwestycyjnych

Srebro warte więcej od złota ?

Czym jest srebro

Rozwój srebra

Patrząc na historyczny rozwój srebra, to ten właśnie metal szlachetny znajdował się często w cieniu błyszczącego złota – tymczasem w pewnych okresach przewyższał on znacznie wartość złota.

Od tysiącleci obrabia się srebro na całym świecie, wykorzystując go w najróżniejszych formach i obszarach tj. produkcja biżuterii, monet czy też jako metal inwestycyjny. Najbardziej znane zastosowanie srebra jako stopu z 7,5% miedzi, czyli tzw. Srebra Sterling, to użycie go przy produkcji kosztownej zastawy stołowej oraz innych sprzętów domowych.

Cena srebra nadal będzie wzrastać.

Srebro należy – tuż obok złota – do najrzadziej występujących metali szlachetnych na świecie. Jeszcze w średniowieczu został on przywieziony do Europy przez Hiszpanów, co skutkowało ogromnym spadkiem jego wartości. Wraz z upływem czasu srebro stało się niezastąpionym metalem wykorzystywanym w przemyśle, dzięki czemu cena tego metalu szlachetnego ponownie rosła. Tymczasem poprzez swoje niezwykłe właściwości fizyczne, srebro stało się niezbędne w dziedzinie elektroniki oraz techniki komputerowej. Popyt na srebro, w szczególności jako surowca wykorzystywanego w przemyśle, przewyższa obecnie ofertę.

Dlaczego srebro ?

Dlaczego srebro

Srebro jest korzystne cenowo

Była najwyższa cena metalu szlachetnego opiewała na 50 dolarów za uncję, co pokazało, że srebro jest bardziej osiągalne niż złoto – także dla mniejszych inwestorów.

To zmieni się jednak niebawem przez szybko rosnące zainteresowanie srebrem i co za tym idzie, przez jego wzrastającą cenę.

Srebro jest korzystne cenowo
Zastosowanie srebra jest uniwersalne

Srebro jest potrzebne na całym świecie. Dzięki swoim szczególnym właściwościom chemicznym i fizycznym nie da się go zastąpić żadnym innym materiałem. Jego niepowtarzalny skład powoduje, że srebro wykorzystywane jest w różnorodny sposób zarówno w przemyśle, medycynie jak i wielu innych dziedzinach. Srebro jest niezbędne na całym świecie. Z tego powodu jego wartość wzrośnie jeszcze bardziej.

Srebro jest poszukiwane nie tylko w celu użycia go w przemyśle, lecz także do produkcji biżuterii, monet i jako metal inwestycyjny.

Wykorzystajcie Państwo jego niepowtarzalność i zainwestujcie w ten – jakże szczególny – metal szlachetny.

Ile warte jest srebro ?
Srebro jest niezbędne

Jako metal szlachetny srebro jest potrzebne na całym świecie. Powodem tego są jego niepowtarzalne właściwości tj. najlepszy współczynnik odbicia światła, najwyższą z wszystkich metali przewodność elektryczną , przewodność cieplną jak też działanie antybakteryjne. Dzięki temu jego użycie jest tak różnorodne – począwszy od nowoczesnej techniki komputerowej, kosmicznej i medycznej, poprzez motoryzację aż po zwykłe wykorzystanie w każdym normalnym gospodarstwie domowym – srebro jest niezbędne na całym świecie.

W szczególności pełniąc funkcję metalu przemysłowego, srebro staje się coraz to bardziej popularne. Przy tym każdego roku zużywa się w przemyśle więcej srebra, niż można go wydobyć. Światowe zasoby srebra leżą tymczasem poniżej zasobów złota.

Rezerwy srebra

Rezerwy srebra będą coraz mniejsze, popyt przewyższa już teraz ofertę. Wskutek tego cena srebra wzrasta. Dochodzi do tego fakt, iż wzrost wartości złota wywołuje wśród inwestorów dodatkowe zainteresowanie srebrem. Dla osiągnięcia lepszej dywersyfikacji nabywa się oba metale szlachetne. Przez to cena srebra pójdzie w górę jeszcze bardziej.

Co oznacza to dla Państwa?

Właśnie teraz należy inwestować w metale szlachetne

– zanim ich cena wzrośnie –

Skorzystajcie Państwo osobiście ze wzrostu wartości srebra.

Robert Kiyosaki o złocie i srebrze

część 1

 

 

część 2

 

 

Kup srebro

Historia powstania srebra

1000 powodów dlaczego warto mieć złoto. Wszystko o złocie na emaila. Zapisz się poniżej

Zaprenumeruj ten blog przez e-mail

Wprowadź swój adres email aby zaprenumerować ten blog i otrzymywać powiadomienia o nowych wpisach przez email.

Dołącz do 30 pozostałych subskrybentów

Kategorie

Archiwa

Odzyskaj podatek za pracę za granicą Handel nieruchomościami Jak zarabiać przez internet Jak osiągnąć wolność finansową i dochód pasywny Odzyskaj pieniądze z upadłych polis inwestycyjnych Najlepsze lokaty, konta osobiste i inne produkty finansowe Najlepsze lokaty, konta osobiste i inne produkty finansowe Najlepsze zdrowotne suplementy diety i kosmetyki Oferta robienia stron internetowych tanio
Czat na żywo - zadaj pytanie Napisz do nas... Wyślij