Informacje przedstawione na tej stronie są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dn. 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Pamiętaj: inwestując ryzykujesz na własną odpowiedzialność.
Najlepsze lokaty, konta osobiste i inne produkty finansowe Najbezpieczniejsza inwestycja �wiata Odzyskaj pieni�dze z upad�ych polis inwestycyjnych

W Krajach niemieckojęzycznych handlarze metali szlachetnych odnotowują w pierwszych osiem tygodni tego roku wzrost zakupu złota o 60% do 100% w porównaniu do uśrednionych zakupów zeszłego roku!

Poniżej linki do art. w języku niemieckim.

 
 
 
W ubiegły wtorek, na specjalnej konferencji dotyczącej rynku surowców, Marcus Grubb, prezes zarządu World Gold Council (WGC) ( Stowarzyszenie przemysłu Złota ) zapowiedział wzrost zainteresowania złotem na świecie oraz ponadprzeciętne zakupy złota w krajach Azjatyckich. Wszystko to wskazuje na pozytywny rozwój cen na rok 2015.
 
 
 
 
 
 

Wykres dnia: „barbarzyński relikt” odleciał!!!

Od początku roku nic nie drożeje tak szybko jak złoto. A zwłaszcza złoto w Polsce, której waluta traci na wartości wobec wszystkiego, co się jeszcze rusza.

http://www.bankier.pl/wiadomosc/Wykres-dnia-barbarzynski-relikt-odlecial-7232598.html


Zapłacimy więcej za konta i karty!


Za konta w banku i karty płatnicze zapłacimy więcej niż dotychczas. Wszystko przez zmiany w opłatach interchange, spowodowane między innymi niskimi stopami procentowymi NBP. Banki przyznają, że w tej sytuacji pieniądze będzie musiał wyłożyć klient.

http://www.bankier.pl/wiadomosc/Zaplacimy-wiecej-za-konta-i-karty-7232638.html